Launch demo modal

info@sertanemlak.com.tr +902125607070

Hizmetlerimiz

Emlak Alım-Satım, Kiralama Aracılık Hizmetleri

Klasik emlakçılık faaliyetleri bizim de işimizin temelini teşkil etmektedir. Ancak SERTAN EMLAK olarak çalışmalarımızı iki ayrı çeşit olarak sınıflandırmak daha doğru olur. İlki "tek yetkili" olduğumuz çalışmadır ki burada belli süreli ,yapacağımız işlemleri taahhüt ettiğimiz ve bu çalışmalarımızın  avantajlarını tüm gerçekliği ile temsil ettiğimiz müşteriye akılcı çözümler ile gerekçelendirdiğimiz ,"SERTAN EMLAK" dışında bir firma veya kişinin olmadığı "SÖZLEŞMELİ" çalışma sistemidir. İkincisi ise "genel portföy" çalışması dediğimiz ; bir başka firma veya kişilerin de çalışabildiği, bizim müşteriye karşı herhangi bir taahhüdümüzün olmadığı,işlemlerin firmamız tarafından gerçekleşmesi durumunda hizmet bedelimizin oluşacağı çalışma şeklidir.

Kurumsal ve Bireysel Emlak Danışmalığı

Emlakçılık hizmetinin günümüzde çok sıradan ve vasat bir hal aldığı piyasa ortamında hak ettiği ayrıcalığı kazanması için gerçek ve tüzel kişilerin nasıl bir avukatı,doktoru,sigortacısı,mali müşaviri olması gerekliliği bir zaruret olmaktan çıktıysa aynı çıkış noktasını referans alarak bizde "Aile,Şirket" emlak danışmanı olması noktasına varmaktayız.

Sertan emlak olarak kazan-kazan çalışma presiplerini ilke edinerek gerçek ve tüzel kişilerle; proje geliştirme,portföy yönetimi,arsa-arazi geliştirme,mülk idaresi başlıkları altında toplayabileceğimiz işlerin hacmini kaliteden ödün vermeden arttırmanın hedeflerini taşımaktayız.

Alıcı-Kiracı Temsilciliği

Günümüzde vakit nakittir deyiminin en hissedilir şekilde yaşandığı bildiğimizden alıcı/kiracı adayı olarak bizim ile temas kuran tüm müşterilerimize en doğru ve hızlı hizmeti sunmayı ilke edindik.

Bu bağlamda alıcı/kiracı adayı müşterilerimize çözüm olarak bize ne aradığınızı anlatın sizin yerinize portföy araştırmasını,gezmesini,tapu ve belediye incelemelerini vs. biz yapalım , sizler gereksiz zaman kaybı ve yanlış anlaşılma gibi nahoş durumlar ile karşılaşmayın.

Eksperlik-Bilirkişilik

33 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz  Ataköy/Bakırköy semtinde bilirkişilik ve yine uzmanı olduğumuz bölgeler  ve mülkler için  temsil ettiğimiz müşterilerimiz adına Türkiye'nin herhangi bir yerinde ekspertiz hizmetleri vermekteyiz.